Özellikler

NetteArşiv ile tek tuşla ikincil kopya gönderimini gerçekleştirebilir, e-Defterlerinizi güvenle saklayabilir ve ön denetimini kolayca yapabilirsiniz.

E-Defter Saklama ve İkincil Kopya Gönderimi

Elektronik defterlerinizi NetteArşiv sisteminin güvenlikli sunucularında gönül rahatlığıyla saklayabilir, istediğiniz zaman Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın(GİB) denetimlerde istediği dosya yapısında indirebilir ve e- Defter ikincil kopya gönderimini yapabilirsiniz.

E-Defter Doğrulama

Elektronik defterlerinizi Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın yaptığı doğrulamadan geçirebilirsiniz. Hatta Gelirler İdaresi Başkanlığının yaptığı kontrollerden başka ek kontrollerden de geçirmiş olursunuz.

İkincil kopya gönderimi

Nettearşiv’e yükleyip doğrulamasını yapmış olduğunuz e-Defterlerinizin ikincil kopya gönderimini tek tuşla otomatik olarak yapabilirsiniz.

Luca Entegrasyon

Luca E-Defter Client uygulamasını kullanan müşterilerimiz, uygulama üzerinden NetteArşiv sistemine defterlerini gönderebilirler.

Yevmiye Pano

Saklama için sisteme yüklediğiniz ve doğruladığınız defterlerinizden Yevmiye ve Yevmiye detay kayıtlarını oluşturabilirsiniz. Saklanan defterlere ilişkin bir takım istatistiki veri ve Yevmiye kayıtlarından kontrol işlemlerini kolaylıkla yapabilirisiniz.

Mizan / Muavin

Saklanmış, doğrulanmış ve yevmiye kayıtları oluşturulmuş defterlerinizden defterin bağlı olduğu dönem içerisinde istediğiniz tarih aralığında mizanınızı oluşturabilirsiniz.

Mizanı oluşturduktan sonra mizan üzerindeki her alt hesap için muavin kayıtlarını görebilirsiniz.

Beyanname Saklama

Beyannamelerinizi ve onlara bağlı tahakkukları NetteArşiv sisteminin güvenlikli sunucularında gönül rahatlığıyla saklayabilir, istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Beyanname Doğrulama

Saklanmış beyannamelerinize ait verileri, kendi tahakkuk dosyası ve ilgili aya ait saklanmış ve doğrulanmış E-Defter verileri ile karşılaştırabilirsiniz.

Takvim

Aylık, haftalık, günlük ya da saatlik etkinlik oluşturup not defteri şeklinde kullanabilirsiniz.

Uyarı Sistemi

Yüklenmemiş, Doğrulanmamış, Hatalı Veri gibi önemli konularda sistem sizi belirli periyotlarda uyarır.

Kullanıcı Yönetimi

Sisteminizi kullanacak birden fazla kullanıcıyı tanımlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma

NetteArşiv sistemi kullanım

  • 2.038,8 / Yıllık 10 GB Kullanım
  • Fiyatlara KDV DAHİLDİR.

Bize Ulaşın

NetteArşiv Sistemi

Çağrı Merkezi
0850 724 33 87
Elektronik Posta
nettearsiv@is.net.tr